Zpět
Celotáborové hry 2022

Fantazie je bez hranic. Součástí našich táborových turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou hry a soutěže, výlety do okolí, diskotéky nebo další aktivity. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


DRAČÍ TÁBOR: Na pytlácké stezce se Shrekem

- termín: od 26. října do 30. října 2022
- věk: 6 až 16 let
- cena: 4.300 Kč,
- přihlášky a táborový řád najdete zde

Shrek zná dobře svojí bažinu, ale nezná náš les, neví, koho tam potká, co musí znát, aby přežil, a co vše se musí naučit, aby se neztratil. Potká tam mnoho nových kamarádů a zažije nová dobrodružství. Naučíme ho hrát spoustu her, připravovat maršmelouny, opékat jablka a buřty, znát podzimní les, užít si Halloween a ještě mnoho dalších věcí. Kolem vytápěných chatek a místností pro program tě okouzlí barevný podzim! :-)

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, lůžkoviny, stravu 5x denně a pitný režim, pojištění, celodenní program pod vedením zkušených vedoucích, diplomy a rozmanité ceny do soutěží.

Odjezd z Prahy plánujeme na středu 26. října v 9.00 hodin, z Mělníka v 10.00 hodin, z České Lípy cca 11.00 hodin, návrat pak na neděli 30. října odpoledne. Zastávka je po domluvě možná i v Novém Boru.SMRKFEST: Africké anomálie aneb co ani šamani netuší

- termín: od 1. července do 13. července 2022
- věk: 6 až 16 let

Chceš se s námi vypravit do divoké Afriky? Jako evropské bratry nás přivítá náčelník jednoho z domorodých kmenů. Úkolem bude posílit africké kmeny při prestižních každodenních soubojích i na dobrodružné cestě k tajuplnému pokladu. Spatříme tančícího šamana, který vydává děsivé skřeky a probodnutím voodoo se snaží zabít zlého ducha. Podaří se mu to?

Táborníci si navíc podle chuti mohou vybrat z pestré nabídky zájmových kroužků, případně si za příplatek zvolit některou z bonusových aktivit.

Odjezd táborových autobusů z Prahy plánujeme na pátek 1. července v 8.00 hodin, z Mělníka v 9.15 hodin, návrat pak na středu 13. července po poledni. Zastávky jsou možné i v České Lípě a Novém Boru. Příjezd do rekreačního střediska BABOČKA předpokládáme přibližně v 11 hodin.

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, lůžkoviny, stravu 5x denně a pitný režim, pojištění, celodenní program pod vedením zkušených vedoucích, diplomy a rozmanité ceny do soutěží.

Kvůli covidu-19 počítáme se zvýšeným důrazem na dodržování pravidel osobní a provozní hygieny. Pokud by se tábor nemohl z rozhodnutí příslušných orgánů uskutečnit, vrátíme Vám platbu zpět.


Další informace se dozvíte ZDE!

Webmaster: Matyáš Rak | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek