Zpět
Celotáborové hry 2020

Fantazie je bez hranic. Součástí našich táborových turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou hry a soutěže, výlety do okolí, koupání, diskotéky nebo další aktivity. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


DRAČÍ TÁBOR: Na pytlácké stezce se Shrekem

- od 24. až 28. září 2020
- věk: 6 až 16 let
- cena: 3650 Kč

Shrek zná dobře svojí bažinu, ale nezná náš les, neví, koho tam potká, co musí znát, aby přežil, a co vše se musí naučit, aby se neztratil. Potká tam mnoho nových kamarádů a zažije nová dobrodružství. Naučíme ho hrát spoustu her, připravovat maršmelouny, opékat jablka a buřty, chodit po strništi bos, vyrovnat se s adrenalinovými aktivitami na lanech a ještě mnoho dalších věcí. Navíc navštívíme plavecký bazén ve Varnsdorfu a v průběhu tábora uslyšíme i něco, co každý neuslyší – jelení koncert na vrcholcích Lužických hor kolem rekreačního střediska.

Věříme, že vše proběhne v pohodě podobně jako červencový SMRKFEST. Odjezd z pražského výstaviště Letňany plánujeme na čtvrtek 24. září v 17.00 hodin, z Mělníka v 18.00 hodin, návrat pak na sváteční pondělí 28. září odpoledne. Cena Dračího tábora vedle nabitého programu plného her zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, pitný režim, pojištění, návštěvu plaveckého bazénu a ceny do soutěží.


SMRKFEST: Pirátská putování za pokladem aneb vzhůru na Krakena!

- od 1. 7. do 13. 7. 2020
- věk: 6 až 16 let

Bájný tvor Kraken během staletí shromažďoval bohatství z námořních lodí, které potopil během jejich výprav. Veškeré cennosti nyní ukrývá v jeskyni hluboko pod mořskou hladinou, pečlivě je stráží a hlídá. Kde se jeskyně přesně nachází, nikdo nevěděl. Až nedávno ji za pomoci nejmodernějších přístrojů vypátral proslulý obchodník. Je si ale vědom, že na mocného Krakena jeho síly nestačí, a tak využije svého postavení a povolá na pomoc piráty. Jako odměnu jim slíbí značný podíl z pokladu. Posádka které pirátské lodi se na lákavý projekt nejlépe připraví, Krakena ochromí nebo přelstí a vytáhne nad hladinu legendární poklad? Budeš jejím členem? Táborníci si navíc podle chuti mohou vybrat z pestré nabídky zájmových kroužků, případně si zvolit některou z bonusových aktivit.


Další informace se dozvíte ZDE, přihlášky najdete ZDE!

Webmaster: Matyáš Rak | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek