Zpět
Celotáborové hry SMRKFESTU 2020

Fantazie je bez hranic. Součástí našich letních turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou hry a soutěže, výlety do okolí, koupání, diskotéky nebo další aktivity. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


Pirátská putování za pokladem aneb vzhůru na Krakena!

- od 1. 7. do 13. 7. 2020
- věk: 6 až 16 let
- cena: 5490 Kč (při platbě do 31. března 2020 sleva základního poukazu na 5290 Kč)

Bájný tvor Kraken během staletí shromažďoval bohatství z námořních lodí, které potopil během jejich výprav. Veškeré cennosti nyní ukrývá v jeskyni hluboko pod mořskou hladinou, pečlivě je stráží a hlídá. Kde se jeskyně přesně nachází, nikdo nevěděl. Až nedávno ji za pomoci nejmodernějších přístrojů vypátral proslulý obchodník. Je si ale vědom, že na mocného Krakena jeho síly nestačí, a tak využije svého postavení a povolá na pomoc piráty. Jako odměnu jim slíbí značný podíl z pokladu. Posádka které pirátské lodi se na lákavý projekt nejlépe připraví, Krakena ochromí nebo přelstí a vytáhne nad hladinu legendární poklad? Budeš jejím členem? Táborníci si navíc podle chuti mohou vybrat z pestré nabídky zájmových kroužků, případně si zvolit některou z bonusových aktivit.


Robinsoni na Babočce

- od 2. 8. do 8. 8. 2020
- věk: 13 až 17 let
- cena: 4190 Kč

Atraktivní hra pro elitní skupinu drsňáků a drsňaček. Také další ročník úspěšného dobrodružného projektu pro teenegary od 13 let zaštiťuje finalistka televizní reality show Robinsonův ostrov Martina Helis s táborovou přezdívkou Fialka. Na začátku si vylosuješ svůj kmen a vzápětí mezi jednotlivými kmenovými radami vyzkoušíš svoji sílu, vytrvalost, rychlost, schopnost komunikovat, plnit náročné úkoly. Kdo všechno bude na kmenových radách vyřazen, kdo se vrátí z chatek vykoupení do hry a kdo postoupí až do finále? Vítěz si s sebou odveze celodenní rodinnou vstupenku do čestlického akvaparku!


Další informace se dozvíte ZDE, přihlášky najdete ZDE!

Webmaster: Matyáš Rak | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek