Zpět
Podzimní Dračí tábor 2019 s Méďou Béďou


- od 26. 10. do 30. 10. 2019
- programová vedoucí: Soptík
- věk: 6 až 16 let
- cena: 3.350 Kč

Pojeď s námi na podzimní Dračí tábor za novým dobrodružstvím, které jen tak někdo nezažije! Seznámíš se s neuvěřitelnými příhodami Médi Bédi a jeho kamaráda Bubu a budeš se snažit před před jejich tlapami ochránit co nejvíc piknikových košíků. V loutském lese nedaleko Slapské přehrady tahle vykutálená dvojice potká nejen další zvířátka, ale společně zažijete i mnoho krásných her. Půjdete si zaplavat do divoké řeky nebo se projet tobogánem, opečete si špekáčky, které Bubu nezná, ale Béďa miluje, ochutnáte další dobrůtky, naučíte se háčkovat i přišívat knoflíky, společně si zatancujete na diskotéce a co hlavně… prožijete společný Halloween. Odjezd z pražských Roztyl je v sobotu 26. října ráno, návrat ve středu 30. října odpoledne. Cena Dračího tábora vedle nabitého programu podzimních prázdnin zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, pitný režim, pojištění, návštěvu aquacentra a ceny do soutěží. Přihlášku naleznete ZDE!

Celotáborové hry na SMRKFESTU 2019

Fantazie je bez hranic. Součástí našich letních turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou hry a soutěže, výlety do okolí, koupání, diskotéky nebo další aktivity. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


Tajemná noc v muzeu aneb Co se skrývá za zamčenými dveřmi

- od 29. 6. do 11. 7. 2019
- programový vedoucí: Vlk
- věk: 6 až 16 let

Noční hlídač v muzeu usnul, jeho opička mu sebrala klíče a odemkla dveře do jednotlivých expozic, kde obživly mimoevropské exponáty – Aztékové, starověcí Egypťané, Japonci, Maorové nebo Indové. Tak začala mnohdy překvapivá výprava za exotickými národy. Na poutavé příběhy z jejich života navázala celá série napínavých her. Co se třeba stalo, když jsme se vinou zpropadené opice ocitli v časové smyčce? Táborníci si navíc podle chuti mohli vybrat z pestré nabídky zájmových kroužků, případně si zvolit některou z bonusových aktivit.


Robinsoni na Babočce

- od 28. 7. do 3. 8. 2019
- programová vedoucí: Fialka
- věk: 13 až 17 let

Atraktivní hra pro elitní skupinu drsňáků a drsňaček. Nový dobrodružný projekt pro teenegary od 13 let zaštiťuje finalistka televizní reality show Robinsonův ostrov Martina s táborovou přezdívkou Fialka. Na začátku si vylosuješ svůj kmen a vzápětí mezi jednotlivými kmenovými radami vyzkoušíš svoji sílu, vytrvalost, rychlost, schopnost komunikovat, plnit náročné úkoly. Kdo všechno bude na kmenových radách vyřazen, kdo se vrátí z chatek vykoupení do hry a kdo postoupí až do finále? Vítězka si s sebou odvezla celodenní rodinnou vstupenku do čestlického akvaparku!Další informace se dozvíte ZDE!
Hry na příměstských táborech v Chřibské

Fantazie je opravdu bez hranic. Proto i příměstské tábory, které pořádáme pro děti z Chřibské a okolí v rekreačním středisku BABOČKA, mají rozmanitou náplň. Jaký jsme připravili na letní prázdniny 2019?


Cesta kolem světa

- od 8. 7. do 12. 7. 2019
- programová vedoucí: Smolíček
- věk: cca 6 až 14 let

Společně s hlavním táborem jsme podnikli mnohdy překvapivou výpravu za exotickými národy. Na poutavé příběhy z jejich života navázala série napínavých her. Co se třeba stalo, když jsme se vinou zpropadené opice ocitli v časové smyčce? Táborníci si navíc jako bonus mohli zvolit lanové aktivity nebo archery game.Další informace se dozvíte ZDE!

Webmaster: Radek Tomšů | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek