Zpět
 Kdo jsme?

Splnili jsme podmínky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR pro získání certifikátu, osvědčení vedoucích dětských táborů. Úspěšně absolvovaným metodickým kurzem přispíváme k našemu odbornému růstu.


Hlavní vedoucí:

Dana Paroulková (staniční sestra JIP Ústavu péče o matku a dítě, Praha)
Soptík

Na tábory jezdím více jak 30 let, protože ráda rozdávám dětem lásku. V současnosti se snažím především co nejlépe zajistit organizaci táborů a podílím se taky na přípravě programu. Miluji přírodu a detektivky v každé formě... Zatím mám dvě hodné děti a jedno vnouče :o).

Zástupce hlavní vedoucí:

Mgr. Zdeněk Paroulek (provozovatel rekreačního střediska BABOČKA, Chřibská)
Vlk

Mezi táborníky patřím už více jak čtvrtstoletí, sestavil jsem docela dost celotáborovek, nebo jsem rád s jejich přípravou alespoň pomohl :-). Potěší mě nefalšovaná radost v dětských očích a dobré srdce všech lidí kolem. Mám rád pěší i cyklistické výlety, zajímám se o historii, sport, politiku či dobré filmy...

Programové vedoucí:

Martina Fialková (manažerka ve fitness centru, Praha)
Fialka

Od malička jsem jezdila na tento tábor a nejvíc jsem si ho zamilovala. Když jsem byla větší, měla jsem sen a díky průpravě z tohoto tábora jsem se dostala do reality show Robinsonův ostrov. Teď mám tu čest jet na tábor znovu a už se maximálně těším. Miluju srandu a nesnáším nudu :))

Bc. Helena Smolová (studentka Přírodovědecké fakulty UK, Jílové u Děčína)
Smolíček

Mezi mé záliby patří přírodní vědy, hudba, čtení knih, pečení dortů a sporty, jako je veslování, plavání a jízda na kole. I po ukončení závodního veslování, ve kterém jsem reprezentovala na juniorském ME, jsem zůstala ve VK Slavia Děčín, kde učím veslovat začátečníky.

Zdravotníci:

Dominik David (student 2. lékařské fakulty UK, Praha)
Kačer

Intenzivně sportuji, odmala hraji závodně hokej. Věnuji se studiu cizích jazyků a obecně se zajímám o přírodní vědy. Rád se podílím i na vymýšlení různých táborových her, ale ještě radši je následně hraji.

Bc. Anna Yaghobová (studentka MFF Univezity Karlovy, Praha)
Anička

Na tento tábor mě přivedl kamarád, za což jsem moc ráda. Na tábory jezdím už odmala, posledních pár let jako zdravotník Českého červeného kříže. Studuji učitelství matematiky a informatiky, takže práce s dětmi je mým velkým koníčkem

Vedoucí a praktikanti:

Markéta Vaňková (studentka andragogiky a sociologie na UP v Olomouci, Praha)
Maki

Jsem člověk, který se řídí heslem „radovat se z maličkostí“, a tak mám téměř neustále úsměv na tváři. Miluji přírodu, děti a lidi, kteří se nebojí legrace, což také vysvětluje, proč nepřestávám být věrným táborníkem. Ráda se věnuji cizím jazykům a společenským vědám, které tvoří nedílnou součást mého studia. Mezi mé záliby pak dále patří tanec, fotografování či cestování.

BcA. Petr Vykoukal (student Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha)
Viking

Mým koníčkem je sochařina a výtvarno obecně. Jsem absolventem ZUŠ ve hře na klasickou kytaru. Baví mě jakýkoliv sport, snad jen kromě běhání a kulečníku :o) Absolvoval jsem vojenský výcvik týkající se první pomoci v nouzových podmínkách, střelby nebo slaňování.

Anna Karlíková (studentka Pedagogické fakulty UK, Praha)
Anče

Na tábory jezdím už od malička a stálo mě to hodně přešlapů, než jsem našla tento, na který nadšeně jezdím už více než deset let. Práce s dětmi mě nadchla, což je asi hlavní důvod, proč právě studuji padagogiku. Svůj volný čas trávím nejraději v kruhu přátel, hraním deskových her nebo hudbou.

Tereza Nováková (studentka UWE, Bristol)
Alonso

Mám ráda knihy a stejně jako děti ráda uniknu do vlastního světa. Přesně takový „útěk“ nabízí náš tábor, proto se na něj ráda vracím. Vedle knih upřednostňuji věci spojené s výtvarkou a fajn lidi kolem, se kterými není nuda.

Tomáš Buday (výrobní technik, Praha)
Tom

Za spoustu let, co na Tábor bez hranic jezdím, jsem díky vedoucím, dětem a dalším kamaradům zažil spousty legrace, napětí a získal skvělé zkušenosti do života, které mi pomáhaly a já je rád předám. Rád poslouchám hudbu, hraju na bicí, opékam buřty a nemám rád olivy s peckou :o).

Bc. Jitka Brandejsová (studentka VŠCHT, Psáry)
Želvík

Od malička jsem chtěla být vědcem, asi proto jsem začala studovat chemii. Mezi mé záliby patří především čtení knih a kvalitní muzika. Nejlépe mi je mezi fajn lidmi. Tábor je moje srdcová záležitost, která už neodmyslitelně patří k mému životu. Děti se snažím vést k tomu, aby se začaly zajímat o věci kolem sebe.

Ing. Jakub Paroulek (marketingový manažer, Praha)
Kéča

Při táborových přípravách pomáhám od dětství. Když mi to sport dovolí, rád jedu jako vedoucí. Po dokončení studia na Fakultě elektrotechnické ČVUT se dál vrcholově věnuji veslování ve VK Slavia Praha. Jsem vícenásobný mistr ČR, vítěz Primátorek i finalista mistrovství světa. Dalšími mými koníčky jsou fotografování, film a televize.

Bc. Jana Nová (studentka managementu cestovního ruchu na VŠO v Praze, Mělník)
Veverka

Vymýšlení her a spolupráce s vedoucími i s dětmi, to je to, co mě na táborech baví a tady to funguje suprově. Volný čas ráda trávím s dobrou knížkou, také ráda peču a společnost mi doma dělá morčák Alvin. Tábor a jahody se šlehačkou :o) jsou neodmyslitelnou součástí mého léta a vždy se těším na nové zážitky.

Radek Mika (obchodní zástupce, Praha)
Míca

Jsem vedoucím pobočky – prodejny lodí. Závodně se věnuji jachtingu, vyjel jsem si několik medailí z mistrovství ČR. Jsem místopředsedou OS Tábor bez hranic, ale při samotných akcích působím vzhledem k nedostatku času už spíš jen jako konzultant. Rád bavím děti.

Ing. Tereza Andrlová (stavební inženýrka, Mělník)
Pája

Na tábory jezdím od dvou let, dlouho jako vedoucí. Mezi mé záliby patří kreslení, power jóga a vůbec sport. Po volejbalu jsem se začala věnovat veslování, mám sadu medailí z mistrovství ČR i prvenství ve finále Českého poháru.

Bc. Markéta Lhoťanová (studentka Filozofické fakulty UK, Praha)
Falka

Odmalička tančím ve folklorním souboru, ve kterém se mimo vlastních tréninků věnuji i výuce tance a často jezdím na soustředění mladších skupin jako asistentka. Po bakalářském studiu na Pedagogické fakultě UK pokračuji ve studiu učitelství. K tomuto táboru jsem se dostala přes přátele.

JUDr. Richard Klenovský (právník, Praha)
Jumbo

Vystudoval jsem práva na UK v Praze. Můžete mě potkat na fotbalovém stadionu Sparty, v posilovně, na volejbale a vlastně všude tam, kde je legrace. Rád pracuji s dětmi, nepohrdnu dobrou knížkou. Nemám rád namistrované frajírky, ty, co dělají mnoho povyku pro nic, hlupáky a některé druhy zeleniny :o).

Mgr. Nikol Soukupová (učitelka na základní škole, Praha)
Myška

Jako vedoucí jezdím na tento tábor již více než 10 let. A předtím jsem několik let jezdila jako dítě. Tábor je pro mne srdeční záležitostí a záleží mi na tom, aby i další děti prožily nádherné prázdniny plné zábavy a dobrodružství. Práce s dětmi mne baví natolik, že jsem se jí začala věnovat profesionálně. Kromě toho ráda trávím čas v přírodě, maluji, čtu knihy a věnuji se své fence Maye.

Bc. Radek Tomšů (absolvent informatiky na ČVUT, Praha)
Dráček

Devět let jsem hrál fotbal a chodil na housle, sport i hudba mě pořád baví. Doma se mnou žije i pár menších stvoření v čele s německo-belgickým ovčákem. Je to s nimi fajn. A abyste o mně věděli ještě víc – nerad se fotím.... :o).

Bc. Kristina Šístková (lektorka, Praha)
Kiki

Pěknou řádku let se věnuji tanci, tančím orientální tance, stepuji, mám ráda sport, legrandu, zvířátka (doma mám yorkshirku) a také hudbu. Na práci s dětmi se vždy moc těším.

Ladislav Tichý (umím vše :o), Praha)
Pampeliška

Mám rád fotografování, tvorbu grafiky, auta a sport nebo veslování, ve kterém mám i nějakou tu placku z mistrovství ČR. Jinak se nebráním všelijakému pohybu v přírodě i v práci. Ve volném čase se snažím studovat :-).

Aneta Jagschová (maturantka gymnázia, Rozkoš)
Nýna

Jsem optimistický a hravý člověk, který se do všeho vrhá s úsměvem. Od malička ráda tancuji, mým zájmem byla i atletika, ráda sáhnu po dobré knížce. Tábor pro mě od útlého věku byl neodmyslitelnou částí prázdnin. Dětem chci proměnit těch pár dní strávených na táboře v pohádku plnou her a radosti.

Šimon Štrop (student střední školy ekonomicko-dopravní, Praha)
Šíša

Já jsem na tento tábor jel úplně poprvé, když jsem byl ještě malý. Představuje pro mě vlastně celé mé dětství. Baví mě tábor i vše, co se sportu týče. Závodně jsem hrál beach volleyball, reprezentace mi bohužel nevyšla :). Rád fotím a pracuji s dětmi.

Monika Čapková (studentka Vysoké školy hotelové, Praha)
Šmoulinka

Už delší dobu se věnuji výrobě různých náhrdelníků, náramků a podobných věcí z korálků nebo provázků. Také mě baví různé sporty, asi nejvíc beach volleyball. Ve volném čase ráda fotím. Mám ráda děti, a proto jezdím na tento tábor, kde si s nimi i s vedoucími užívám spoustu zábavy.

Ondřej Háza (student FTVS UK, Praha)
Elvis

Žiju hudbou a sportem. Sportu se věnuji od svých 8 let a závodně hraji házenou za Duklu Praha. Jsem hudebně založený - hraji na kytaru a klavír, trochu na ukulele, mandolínu, bicí a basu. Jsem pro každou legraci a švandu, ale jen do určité míry. Hodně mě baví i práce s dětmi a rád v ní budu dál pokračovat.

Eva-Marie Polášková (studentka gymnázia, Průhonice)
Polly

Tento tábor je pro mě srdeční záležitost. Strávila jsem zde jedny z nejkrásnějších chvil mého dětství a poznala skvělé lidi. Jsem ráda, že se nyní mohu podílet na jeho přípravě. Mezi mé zájmy patří sport všeho druhu, kresba a hudba. Nejraději ze všeho však ležím v posteli s knížkou a poslouchám bubnování deště.

Vít Arbeit (student Fakulty elektrotechniky VUT Brno, Olomouc)
Arbi

Pro další život je důležité, jak a v čem děti vyrůstají, proto chci dál jezdit na tento úžasný tábor, abych na něm mohl rozdávat radost. Mezi mé koníčky patří box a dlouhé túry. Volný čas rád trávím ve společnosti dobré knížky, ale většinou se stejně učím :o).

Karolína Kováčová (studentka veřejnosprávní činnosti a psychologie, Praha)
Pajda

Před pár lety mi kamarádka vyprávěla o úžasných zážitcích z tohoto tábora, jela jsem taky a od té doby si prázdniny bez táborových dní nedokážu představit. Ráda sportuji, baví mě beach volleyball a pár let jsem závodně tancovala latinskoamerické tance. Práce s dětmi mě moc baví.

Lukáš Konvica (student gymnázia, Hřebeč)
Maršál

Tento tábor mi dal spoustu skvělých zážitků a kamarádů a rád bych mu to oplatil tím, že se budu podílet na vytváření zážitků pro ostatní. Rád sportuji, objevuji nová místa, fotím a v neposlední řadě také koukám na filmy nebo seriály.

Hana Protivová (studentka přírodovědného gymnázia, Černošice)
Honey

Už jako malá jsem jezdila na spousty táborů, do přírody. Výplní mého volného času je především sport, a to hlavně volejbal, který hraji závodně za tým SAVO. Moc rada kreslím, zpívám a tancuji si pro zábavu. Mojí předností je spíše manuální práce než vědomostní hry. Čas od času také něco fotím. V hloubi duše jsem velká romantička.

Ondřej Pipek (student gymnázia, Praha)
Pipin

Na tábor jsem jezdil několik let jako dítě, ale nyní mám tu možnost jezdit v roli praktikanta. Dříve jsem závodně vesloval, bohužel to teď se školou a mými dalšími zálibami nemohu skloubit. Rád si poslechnu dobrou hudbu, přečtu knihu nebo prostě jen zajdu s kamarády ven.

Alžběta Bendíková (studentka gymnázia, Praha)
Sissi

Největší část mého života tvoří sport. Přes 10 let se věnuji sportovní gymnastice, díky které jsem se dostala k práci s dětmi. Pravidelně trénuji nejen sebe, ale i nespočet dětí (a občas také dospěláků). S táborníky si chci zahrát hry a užít si legraci, ale navíc jim chci ukázat krásu sportu a to, jak se dá pohyb použít proti různým bolístkám :).

Matyáš Rak (student Fakulty informačních technologií ČVUT, Kladno)
Donald

Už pár let jezdím na tento tábor a musím říci, že to pro mě vždy byla nejlepší část prázdnin. Jsem rád, že na něj mohu jezdit dál jako vedoucí a snažím se, aby děti bavil stejně jako mě. Rád sportuji, nejraději mám plavání. Mezi moje další oblíbené sporty patří lyžování a jízda na kole.

Gabriela Zýtová (studentka obchodní akademie, Praha)
Žužu

Tento tábor je mojí srdeční záležitostí už odmala. Dříve jsem se věnovala i pozemnímu hokeji a tanci. Z tábora jsem si vždy odnesla spoustu hezkých vzpomínek a budu se snažit, aby si děti odnesly z tábora to samé.

David Doležal (student informačních technologií, Praha)
Déčko

Na tábory jezdím už opravdu dlouho a rád. Vedle nich mezi mé zájmy patří cestování, veslování nebo třeba práce s počítačem. Myslím si, že největší odměnou za práci praktikanta je dětský smích a to, že děti připravený program baví.

Lada Soudková (studentka Fakulty agrobiologie, přír. a potravinových zdrojů ČZU, Praha)
Lada

Kromě studia se věnuji ježdění na koních, ráda trávím čas v přírodě a miluji cestování. Také se s radostí věnuji různým výtvarným aktivitám. Od městského života ráda alespoň na chvíli uteču s dětmi na tenhle s láskou připravovaný tábor.

Jan Mottl (student gymnázia, Sedlec)
Kecka

Ve svém volném čase se zajímám o počítače a hlavně telefony. Kromě toho mezi mé koníčky patří třeba hra na bicí, angličtina nebo programování, kterému se snažím maximálně věnovat. Na tábor jsem jezdil už jako dítě a každé léto jsem si to s kamarády pořádně užil :)

Marie Hladíková (studentka střední průmyslové školy, Praha)
Pamela

Ráda zpívám, kreslím a vařím. Přes deset let jsem hrála pozemní hokej. Práci s dětmi jsem si vyzkoušela na příměstském táboře s pozemním hokejem a moc mě to bavilo. Jsem starostlivá a chápavá. Jelikož na tento tábor jezdím už od malička, chtěla bych dalším dětem předat vše dobré, co mi dal.

Kryštof Wetter (student střední průmyslové školy dopravní, Praha)
Štófi

Tento tábor mě nikdy nezklamal! Věřím, že i vy si tady najdete spoustu kamarádů a budete rádi vzpomínat na všechny hry a srandu, co jste společně zažili. Mezi mé koníčky patří například cvičení, hraní fotbalu a upravování fotek či videí.

Veronika Nováková (studentka gymnázia, Proboštov)
Drákulína

Před pár lety bych si nikdy nepomyslela, že se mi bude na táboře tolik líbit, jako se mi zalíbilo na tomto. Celý rok jsem čekala na léto, abych na něj jako dítě už mohla odjet. Tábor bez hranic mi dal partu skvělých přátel a také řadu krásných vzpomínek. Mezi mé záliby patří volejbal, zpěv, hra na klavír a samozřejmě také práce s dětmi.

David Hájek (student, Poděbrady)
Šnycl

Na tento tábor jezdím už od roku 2013 a vždy jsem se těšil, až další rok pojedu znovu. To, co mě na něm pokaždé bavilo, byl kolektiv a vedoucí, na které se prostě můžeš spolehnout. Zároveň jsem se trochu bál, že se mi na něm nebude líbit nebo že nezapadnu, ale je opravdu pohodový, a tak doufám, že si ho užiješ i ty. Mezi mé koníčky patří například 3D grafika, kreslení a modelování.

Andrea Picklová (studentka gymnázia, Teplice)
Andy

Díky tomuto táboru a kolektivu lidí, kteří zde jsou, jsem si našla místo, kde se cítím opravdu dobře. Tábor jsem si zamilovala od prvního okamžiku a ráda bych dětem přinesla hodně zážitků. Potěší mě každý úsměv, který vidím na jejich tváři po zdařilé hře. Mezi mé koníčky patří sport, čtení, kreslení a poslouchání hudby.

Vilém Novohradský (student gymnázia, Praha)
Kosmo

S Táborem bez hranic jezdím už od svých osmi let. Tábor jsem si jako dítě vždy užil, a teď dělám vše pro to, aby si ho užili i moji následovníci. Mezi mé záliby patří zeměpis, zejména vytváření a studování map a vlajek, lukostřelba, čtení, astronomie, a v neposlední řadě také medicína.

Marie Eimová (studentka Arcibiskupského gymnázia, Praha)
Mary

Na tento tábor jezdím od dětství, už deset let, a přesto mě každý rok překvapí a vykouzlí úsměv na tváři. Našla jsem si zde úžasné přátele a prožila spoustu nezapomenutelných zážitků. Přeji si, aby si všechny děti užívaly tábor tak, jak jsem si ho rok co rok užívala já. Mezi mé záliby patří kreslení, lyžování, karate, angličtina a španělština.

Webmaster: Radek Tomšů | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek