Zpět
 Kdo jsme?

Splnili jsme podmínky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR pro získání certifikátu, osvědčení vedoucích dětských táborů. Úspěšně absolvovaným metodickým kurzem přispíváme k našemu odbornému růstu.


Hlavní vedoucí:

Dana Paroulková (staniční sestra JIP Ústavu péče o matku a dítě, Chřibská)
Soptík

Na tábory jezdím více jak 30 let, protože ráda rozdávám dětem lásku. V současnosti se snažím především co nejlépe zajistit organizaci táborů a podílím se taky na přípravě programu. Miluji přírodu a detektivky v každé formě... Zatím mám dvě hodné děti a jedno vnouče :o).

Zástupce hlavní vedoucí:

Mgr. Zdeněk Paroulek (provozovatel RS BABOČKA, Chřibská)
Vlk

Mezi táborníky patřím už více jak čtvrtstoletí, sestavil jsem docela dost celotáborovek, nebo jsem rád s jejich přípravou alespoň pomohl :-). Potěší mě nefalšovaná radost v dětských očích a dobré srdce všech lidí kolem. Mám rád pěší i cyklistické výlety, zajímám se o historii, sport, politiku či dobré filmy...

Programová vedoucí Robinsonů:

Martina Helis (manažerka ve fitness centru, Praha)
Fialka

Od malička jsem jezdila na tento tábor a nejvíc jsem si ho zamilovala. Když jsem byla větší, měla jsem sen a díky průpravě z tohoto tábora jsem se dostala do reality show Robinsonův ostrov. Miluju srandu a nesnáším nudu :))

Zdravotníci:

Adam Dvořák (student 3. lékařské fakulty UK, Heršpice)
Adam

Na tábor mě přivedla kamarádka a šéfová Dana, se kterou jsem se seznámil v podolské porodnici. Práce s dětmi mě naplňuje, během studia na gymnáziu jsem vedl kroužek robotiky a elektrotechniky. Baví mě programování a divadlo. Jednou bych se chtěl stát dětským psychiatrem.

Mgr. Anna Yaghobová (absolventka MFF Univezity Karlovy, Praha)
Anička

Na tento tábor mě přivedl kamarád, za což jsem moc ráda. Na tábory jezdím už odmala, posledních pár let jako zdravotník Českého červeného kříže. Vystudovala jsem učitelství matematiky a informatiky, práce s dětmi je mým velkým koníčkem.

Vedoucí a praktikanti:

Ondřej Hudák (učitel odborného výcviku, Praha)
Hudy

Závodně jsem vesloval, ale mám rád i jakýkoliv jiný sport. Také hraji na lesní roh. Jsem pro každou legraci s fajn kolektivem. Možná jsem někdy až moc akční, ale také rád vypnu. Na tábory jezdím od tří let a vždy jsem se na nich dobře bavil. S dobrou náladou jde všechno líp!

Dominik David (student 2. lékařské fakulty UK, Praha)
Kačer

Intenzivně sportuji, odmala hraji závodně hokej. Věnuji se studiu cizích jazyků a obecně se zajímám o přírodní vědy. Rád se podílím i na vymýšlení různých táborových her, ale ještě radši je následně hraji.

Bc. Markéta Vaňková (studentka andragogiky a sociologie na UP, Praha)
Maki

Jsem člověk, který se řídí heslem „radovat se z maličkostí“, a tak mám téměř neustále úsměv na tváři. Miluji přírodu, děti a lidi, kteří se nebojí legrace, což také vysvětluje, proč nepřestávám být věrným táborníkem. Ráda se věnuji cizím jazykům a společenským vědám, které tvoří nedílnou součást mého studia. Mezi mé záliby pak dále patří tanec, fotografování či cestování.

BcA. Petr Vykoukal (student Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha)
Viking

Mým koníčkem je sochařina a výtvarno obecně. Jsem absolventem ZUŠ ve hře na klasickou kytaru. Baví mě jakýkoliv sport, snad jen kromě běhání a kulečníku :o) Absolvoval jsem vojenský výcvik týkající se první pomoci v nouzových podmínkách, střelby nebo slaňování.

Tereza Nováková (studentka UWE, Bristol)
Alonso

Mám ráda knihy a stejně jako děti ráda uniknu do vlastního světa. Přesně takový „útěk“ nabízí náš tábor, proto se na něj ráda vracím. Vedle knih upřednostňuji věci spojené s výtvarkou a fajn lidi kolem, se kterými není nuda.

Tomáš Buday (výrobní technik, Praha)
Tom

Za spoustu let, co na Tábor bez hranic jezdím, jsem díky vedoucím, dětem a dalším kamaradům zažil spousty legrace, napětí a získal skvělé zkušenosti do života, které mi pomáhaly a já je rád předám. Rád poslouchám hudbu, hraju na bicí, opékam buřty a nemám rád olivy s peckou :o).

Ing. Jitka Brandejsová (absolventka VŠCHT, Psáry)
Želvík

Od malička jsem chtěla být vědcem, asi proto jsem začala studovat chemii. Mezi mé záliby patří především čtení knih a kvalitní muzika. Nejlépe mi je mezi fajn lidmi. Tábor je moje srdcová záležitost, která už neodmyslitelně patří k mému životu. Děti se snažím vést k tomu, aby se začaly zajímat o věci kolem sebe.

Ing. Jakub Paroulek (marketingový manažer, Chřibská)
Kéča

Při táborových přípravách pomáhám od dětství. Když mi to sport dovolí, rád jedu jako vedoucí. Po dokončení studia na Fakultě elektrotechnické ČVUT se dál vrcholově věnuji veslování ve VK Slavia Praha. Jsem vícenásobný mistr ČR, vítěz Primátorek i finalista mistrovství světa. Dalšími mými koníčky jsou fotografování, film a televize.

Ing. Jana Nová (absolventka managementu cestovního ruchu na VŠO, Mělník)
Veverka

Vymýšlení her a spolupráce s vedoucími i s dětmi, to je to, co mě na táborech baví a tady to funguje suprově. Volný čas ráda trávím s dobrou knížkou, také ráda peču a společnost mi doma dělá morčák Alvin. Tábor a jahody se šlehačkou :o) jsou neodmyslitelnou součástí mého léta a vždy se těším na nové zážitky.

Radek Mika (obchodní zástupce, Praha)
Míca

Jsem vedoucím pobočky – prodejny lodí. Závodně se věnuji jachtingu, vyjel jsem si několik medailí z mistrovství ČR. Jsem místopředsedou OS Tábor bez hranic, ale při samotných akcích působím vzhledem k nedostatku času už spíš jen jako konzultant. Rád bavím děti.

Ing. Tereza Andrlová (stavební inženýrka, Mělník)
Pája

Na tábory jezdím od dvou let, dlouho jako vedoucí. Mezi mé záliby patří kreslení, power jóga a vůbec sport. Po volejbalu jsem se začala věnovat veslování, mám sadu medailí z mistrovství ČR i prvenství ve finále Českého poháru.

JUDr. Richard Klenovský (právník, Praha)
Jumbo

Vystudoval jsem práva na UK v Praze. Můžete mě potkat na fotbalovém stadionu Sparty, v posilovně, na volejbale a vlastně všude tam, kde je legrace. Rád pracuji s dětmi, nepohrdnu dobrou knížkou. Nemám rád namistrované frajírky, ty, co dělají mnoho povyku pro nic, hlupáky a některé druhy zeleniny :o).

Andrea Picklová (vychovatelka v družině, Teplice)
Andy

Díky tomuto táboru a kolektivu lidí, kteří zde jsou, jsem si našla místo, kde se cítím opravdu dobře. Tábor jsem si zamilovala od prvního okamžiku a ráda bych dětem přinesla hodně zážitků. Potěší mě každý úsměv, který vidím na jejich tváři po zdařilé hře. Mezi mé koníčky patří sport, čtení, kreslení a poslouchání hudby.

Aneta Jagschová (studentka Pedagogické fakulty UK, Rozkoš)
Nýna

Jsem optimistický a hravý člověk, který se do všeho vrhá s úsměvem. Od malička ráda tancuji, mým zájmem byla i atletika, ráda sáhnu po dobré knížce. Tábor pro mě od útlého věku byl neodmyslitelnou částí prázdnin. Dětem chci proměnit těch pár dní strávených na táboře v pohádku plnou her a radosti.

Šimon Štrop (absolvent střední školy ekonomicko-dopravní, Praha)
Šíša

Já jsem na tento tábor jel úplně poprvé, když jsem byl ještě malý. Představuje pro mě vlastně celé mé dětství. Baví mě tábor i vše, co se sportu týče. Závodně jsem hrál beach volleyball, reprezentace mi bohužel nevyšla :). Rád fotím a pracuji s dětmi.

Bc. Helena Smolová (studentka Přírodovědecké fakulty UK, Jílové u Děčína)
Smolíček

Mezi mé záliby patří přírodní vědy, hudba, čtení knih, pečení dortů a sporty, jako je veslování, plavání a jízda na kole. Po ukončení závodního veslování, ve kterém jsem reprezentovala na juniorském ME, působím jako rozhodčí.

Bc. Ondřej Háza (student FTVS UK, Praha)
Elvis

Žiju hudbou a sportem. Sportu se věnuji od svých 8 let a závodně hraji házenou za Duklu Praha. Jsem hudebně založený - hraji na kytaru a klavír, trochu na ukulele, mandolínu, bicí a basu. Jsem pro každou legraci a švandu, ale jen do určité míry. Hodně mě baví i práce s dětmi a rád v ní budu dál pokračovat.

Eva-Marie Polášková (studentka na Northumbria University, Newcastle)
Polly

Tento tábor je pro mě srdeční záležitost. Strávila jsem zde jedny z nejkrásnějších chvil mého dětství a poznala skvělé lidi. Jsem ráda, že se nyní mohu podílet na jeho přípravě. Mezi mé zájmy patří sport všeho druhu, kresba a hudba. Nejraději ze všeho však ležím v posteli s knížkou a poslouchám bubnování deště.

Ing. Vít Arbeit (student Fakulty elektrotechniky VUT Brno, Olomouc)
Arbi

Pro další život je důležité, jak a v čem děti vyrůstají, proto chci dál jezdit na tento úžasný tábor, abych na něm mohl rozdávat radost. Mezi mé koníčky patří box a dlouhé túry. Volný čas rád trávím ve společnosti dobré knížky, ale většinou se stejně učím :o).

Karolína Kováčová (studentka veřejnosprávní činnosti a psychologie, Praha)
Pajda

Před pár lety mi kamarádka vyprávěla o úžasných zážitcích z tohoto tábora, jela jsem taky a od té doby si prázdniny bez táborových dní nedokážu představit. Ráda sportuji, baví mě beach volleyball a pár let jsem závodně tancovala latinskoamerické tance. Práce s dětmi mě moc baví.

Lukáš Konvica (student práv na Univerzitě Karlově v Praze, Hřebeč)
Maršál

Tento tábor mi dal spoustu skvělých zážitků a kamarádů a rád bych mu to oplatil tím, že se budu podílet na vytváření zážitků pro ostatní. Rád sportuji, objevuji nová místa, fotím a v neposlední řadě také koukám na filmy nebo seriály.

Gabriela Zýtová (studentka obchodní akademie, Praha)
Žužu

Tento tábor je mojí srdeční záležitostí už odmala. Dříve jsem se věnovala i pozemnímu hokeji a tanci. Z tábora jsem si vždy odnesla spoustu hezkých vzpomínek a budu se snažit, aby si děti odnesly z tábora to samé.

Ondřej Pipek (student Technické fakulty ČZU, Praha)
Pipin

Na tábor jsem jezdil několik let jako dítě, ale nyní mám tu možnost jezdit v roli praktikanta. Dříve jsem závodně vesloval, bohužel to teď se školou a mými dalšími zálibami nemohu skloubit. Rád si poslechnu dobrou hudbu, přečtu knihu nebo prostě jen zajdu s kamarády ven.

Lada Soudková (studentka 3. lékařské fakulty UK, Praha)
Lada

Kromě studia se věnuji ježdění na koních, ráda trávím čas v přírodě a miluji cestování. Také se s radostí věnuji různým výtvarným aktivitám. Od městského života ráda alespoň na chvíli uteču s dětmi na tenhle s láskou připravovaný tábor.

Bc. Matyáš Rak (student Fakulty informačních technologií ČVUT, Kladno)
Donald

Už pár let jezdím na tento tábor a musím říci, že to pro mě vždy byla nejlepší část prázdnin. Jsem rád, že na něj mohu jezdit dál jako vedoucí a snažím se, aby děti bavil stejně jako mě. Rád sportuji, nejraději mám plavání. Mezi moje další oblíbené sporty patří lyžování a jízda na kole.

Veronika Nováková (studentka gymnázia, Proboštov)
Drákulína

Před pár lety bych si nikdy nepomyslela, že se mi bude na táboře tolik líbit, jako se mi zalíbilo na tomto. Celý rok jsem čekala na léto, abych na něj jako dítě už mohla odjet. Tábor bez hranic mi dal partu skvělých přátel a také řadu krásných vzpomínek. Mezi mé záliby patří volejbal, zpěv, hra na klavír a samozřejmě také práce s dětmi.

Kryštof Wetter (student střední průmyslové školy dopravní, Praha)
Štófy

Tento tábor mě nikdy nezklamal! Věřím, že i vy si tady najdete spoustu kamarádů a budete rádi vzpomínat na všechny hry a srandu, co jste společně zažili. Mezi mé koníčky patří například cvičení, hraní fotbalu a upravování fotek či videí.

Barbora Blažková (studentka gymnázia, Kamenice)
Líza

Tenhle tábor pro mě hodně znamená a jsem ráda, že se můžu podílet na vzniku všeho, co se tam děje. Nedokážu si představit, že bych opustila lidi, které mám ráda a na kterých mi záleží. Mezi moje asi nejmilejší koníčky patří plavání a jízda na koni. Ráda píšu válečné nebo historické povídky, bajky nebo samotné příběhy na několik kapitol. Skvělou knížkou a kávou nikdy nepohrdnu.

Zdeněk Kohák (student obchodní akademie, Praha)
Eliška

Jako malý jsem neměl rád tábory – než mě rodiče přihlásili na turnus Tábora bez hranic. Najednou se mi tábory zalíbily a každý rok jsem se tam těšil. Jsem pro každou srandu, rád sportuji, hraju fotbal. Volný čas většinou trávím s přáteli.

Klára Žáčková (studentka gymnázia, Praha)
Flér

K mým hlavním zájmům patří čtení, lyžování a cestovaní. Nadchla mě Francie nebo New York. Velmi ráda také jezdím na hory, a to jak na české, tak zahraniční. Posledních pár let patří mezi mé oblíbené cíle turnusy Tábora bez hranic. Každý rok si z nich odvážím spoustu krásných zážitků a nové kamarády. Během roku nejraději vzpomínám na táboráky a skvadrové hry.

Michal Brabec‌ (student zdravotnického lycea, Praha)
Vrabčák

Už odmala jezdím na tento tábor, který mi přinesl spoustu skvělých zážitků a krásných vzpomínek. Mezi mé oblíbené činnosti patří hra na bicí, poslouchání hudby a akce s kamarády. Rád se vzdělávám a učím nové věci.

Sofie Wetterová (studentka gymnázia, Praha)
Smíšek

Tábor bez hranic je skvělé místo, kde jsem nasbírala spoustu zážitků. Hry, které se tu hrají, jsem si okamžitě zamilovala a chci podobné tvořit dál i já. Baví mě malovat, zpívat, hrát na kytaru a samozřejmě práce s dětmi. Těším se na vás na táboře!

Martin Stöckbauer (student SŠ automobilní a informační technologie, Praha)
Fernet

Na tábory jsem jezdil odmala, pak jsem s kamarády zamířil na tento a velmi mě zaujal. Jsem pro každou legraci. Závodně hraju volejbal, ve volném čase se věnuji pouštění vysokorychlostních dronů nebo ho trávím s přáteli, rád si poslechnu dobrou hudbu.

Webmaster: Matyáš Rak | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek